پرش به محتوا

طراحی لوگو شخصی

شاید فکر کنید که طراحی لوگو فقط مخصوص کسب و کارها و شرکت‌های بزرگ است. خیر. این تصور اشتباه است. در بسیاری از موارد، ما نه به عنوان یک شرکت و کمپانی، بلکه به عنوان یک فرد کسب و کار خود رو مدیریت می‌کنیم. حتی ممکن است در مسیر خاصی نیاز به شناساندن خود به دیگران داشته باشیم و این مسیر مستقیما به عنوان یک کسب و کار شناخته نشود. در چنین مواردی با به پرسونال برندینگ یا برندسازی شخصی نیاز داریم. در پرسونال برندینگ نیز مانند برندسازی شرکتی، اولین قدم، طراحی لوگوی شخصی است. در این بخش از سایت Logomotion می‌توانید نمونه کار طراحی لوگو شخصی را مشاهده و سفارش خود را ثبت کنید.

نمونه کار طراحی لوگو شخصی

ضرورت طراحی لوگوی شخصی

ما در جهانی زندگی می‌کنیم که خواسته یا ناخواسته در هر لحظه در حال ساخت برند هستیم. چه در زندگی شخصی خود، چه در دنیای کسب و کار. این روند در هر صورت اتفاق می‌افتد و انتخاب با ماست که چگونگی آن را تعریف کنیم. چه به عنوان یک کار آفرین و چه به عنوان یک فریلنسر یا یوتیوبر، باید برند شخصی خود را به بهترین شکل ب سازیم و اولین قدیم برای آن، طراحی لوگوی شخصی است.

نمونه کار طراحی لوگو شخصی

سفارش لوگوی شخصی

در وبسایت Logomotion این امکان برای شما عزیزان وجود دارد که از طراحی لوگو شخصی در سطح استاندارد جهانی برخوردار شوید. در طراحی تمام جنبه‌های برند شما در در نظر گرفته شده و مناسب‌ترین، مرتبط‌‌ترین و زیباترین لوگو برای کسب و کار شما طراحی خواهد شد. با مشاهد صفحه نمونه کار طراحی لوگو، متوجه سطح کیفی کار در حوزه‌های مختلف کسب و کار می‌شوید. همچنین در صورتی که قصد طراحی لوگوموشن برای لوگوی خود دارید، می‌توانید با مشاهده صفحه نمونه کار لوگو موشن و حصول اطمینان از کیفیت کارها، سفارش خود را ثبت کرده و از تخفیف ویژه پکیج طراحی لوگو و لوگوموشن برخوردار شوید.

همچنین می‌توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با ما در تماس باشید و جهت سفارش طراحی لوگو اقدام فرمایید.