پرش به محتوا

طراحی لوگو موزیک

اگر در زمینه موسیقی فعالیت دارید، قطعا به عنوان یک هنرمند شناخته شده و تاثیر استفاده از هنر را در کسب و کار به خوبی درک می‌کنید. درست است که موزیک با گوش مخاطب درگیر است اما زمانی که با مواردی مانند موزیک ویدیو، کاور، بسته بندی و شبکه‌های اجتماعی روبرو می‌شویم، اهمیت هویت بصری را در این صنعت به خوبی متوجه خواهیم شد. همچنین اگر به عنوان یک بند (گروه) در این صنعت فعالیت داشته باشید، اهمیت استفاده از هویت بصری، مخصوصا طراحی لوگو موزیک، چند برابر خواهد شد. زیرا در این مورد با یک چهره و یک شخص مواجه نیستیم و برای معرفی گروه به یک اسم و یک نماد نیاز داریم. ما اینجاییم تا با ارائه نمونه کار طراحی لوگو موزیک و لوگوموشن حرفه‌ای به شما عزیزان در جهت تصمیم‌گیری بهتر کمک کنیم.

نمونه کار طراحی لوگو موزیک

ضرورت طراحی لوگوی موسیقی

صنعت موسیقی نیز مانند دیگر صنایع، از قوانین مارکتینگ مستثنی نیست. هویت برند و هویت بصری در این صنعت نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. این اهمیت را در لوگوی  گروه‌های معروف موزیک مثل متالیکا و کوِئین می‌توان مشاهده کرد. با طراحی لوگوی موسیقی زیبا و حرفه‌ای، طنین گوش‌نواز کار خود را در مقابل چشمان مخاطبانتان به تصویر بکشید.

نمونه کار طراحی لوگو موزیک

سفارش لوگوی موزیک

در وبسایت Logomotion این امکان برای شما عزیزان وجود دارد که از طراحی لوگو موزیک در سطح استاندارد جهانی برخوردار شوید. در طراحی تمام جنبه‌های برند شما در در نظر گرفته شده و مناسب‌ترین، مرتبط‌‌ترین و زیباترین لوگو برای کسب و کار شما طراحی خواهد شد. با مشاهد صفحه نمونه کار طراحی لوگو، متوجه سطح کیفی کار در حوزه‌های مختلف کسب و کار می‌شوید. همچنین در صورتی که قصد طراحی لوگوموشن برای لوگوی خود دارید، می‌توانید با مشاهده صفحه نمونه کار لوگو موشن و حصول اطمینان از کیفیت کارها، سفارش خود را ثبت کرده و از تخفیف ویژه پکیج طراحی لوگو و لوگوموشن برخوردار شوید.

همچنین می‌توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با ما در تماس باشید و جهت سفارش طراحی لوگو موزیک اقدام فرمایید.