پرش به محتوا

درباره همایون شیرزادی

سلام. من همایون شیرزادی هستم. موشن گرافیست و موسس سایت لوگو موشن. با کارهای مختلفی مانند موشن گرافیک دو بعدی و سه بعدی، طراحی لوگو، طراحی سایت، سئو، دیجیتال مارکتینگ، تولید محتوا و… آشنا هستم. عاشق یادگیری هستم و این عطش برای من پایان ندارد. همیشه یک موضوع جدید و هیجان انگیز برای یاد گرفتن وجود دارد.

تنوع کار در حوزه کاری من بسیار زیاد است. از ویدیوهای تبلیغاتی و آموزشی گرفته تا موضوعات طنز، بازی سازی، المان‌های رسانه‌ای و… شاید این تنوع در ابتدا هیجان انگیز به نظر برسد، اما بعد از مدتی تبدیل به یکی از بزرگترین چالش‌ها خواهد شد. نمی‌توان در تمام این عرصه‌ها بهترین بود.

از طرفی علاقه شدید من به ساخت لوگوموشن و نبود مرجع مناسب در این زمینه باعث شد تا مسیر شغلی خود را به طور کامل و تخصصی در این جهت قرار دهم.اکنون سال‌هاست که در این زمینه مشغول به کار بوده و افتخار همکاری با برندهای بزرگی را داشته‌ام.

طراحی اختصاصی و پروژه آماده

با یک جستجوی ساده در گوگل متوجه خواهید شد که تعداد بسیار زیادی از سایت‌هایی که در این زمینه فعالیت دارند، نمونه کار لوگوموشن مناسبی نداشته و اکثرا از پروژه‌های آماده که از سایت‌های خارجی دانلود شده‌اند، استفاده می‌کنند. استفاده از پروژه آماده تا زمانی که اعلام شود (مانند سایت‌های ساخت آنلاین لوگوموشن)، مشکلی ندارد. اما اگر یک طراح (در هر زمینه‌ای)، خروجی فایل آماده را به عنوان طرح اختصاصی به فروش برساند، از نظر اخلاقی و حرفه‌ای کار درستی را انجام نداده است. متاسفانه این موضوع تبدیل به امری رایج در جامعه امروزی ما شده است. در سایت logomotion نیز لوگوموشن‌های آماده به فروش می‌رسد. اما تمامی این قالب‌ها توسط من و در اکثر موارد کاملا مرتبط با حوزه کاری مورد نظر طراحی شده است.

یکی از انگیزه‌های اصلی من برای راه‌اندازی این سایت، افزایش اطلاعات درمورد تفاوت‌های کارهای آماده و اختصاصی و بالا بردن سطح کیفی این هنر در جامعه کسب و کار ایران است. یک برند ایرانی مانند بسیاری از برندهای بزرگ دنیا لایق داشتن یک هویت بصری منحصر به فرد و با کیفیت است. پس من، همایون شیرزادی، وظیفه خود می‌دانم که با استفاده از هنری که در طی سال‌ها یاد گرفته‌ام، بهترین خروجی را برای کسب و کار شما طراحی کنم.

همایون شیرزادی

همایون شیرزادی

Motion Graphics Designer

مسلط به:

Adobe After Effects

افتر افکت

Adobe Premiere Pro

پریمیر پرو

Adobe Illustrator

Adobe-Illustrator

Adobe Photoshop

فتوشاپ

Maxon Cinema 4D

سینما فوردی

همایون شیرزادی در شبکه‌های اجتماعی

برخی از نمونه کارها

نمونه طراحی لوگوموشن پایتخت کتاب
نمایش ویدیو درباره نمونه آرم استیشن پایتخت کتاب
نمونه ساخت لوگوموشن دیباگ
نمایش ویدیو درباره نمونه آرم استیشن دیباگ
نمونه سفارش لوگوموشن توانا
نمایش ویدیو درباره نمونه انیمیشن لوگو توانا
نمونه آرم استیشن نئوک
نمایش ویدیو درباره نمونه آرم استیشن نئوک
نمونه آرم استیشن سای لایف
نمایش ویدیو درباره نمونه آرم استیشن سای لایف
digitaling
نمایش ویدیو درباره digitaling