پرش به محتوا

خدمات فروش لوگو موشن آماده

از المان‌های اصلی هویت بصری، می‌توان به طراحی لوگو و لوگوموشن اشاره کرد. ضرورت و تاثیر این موارد در بهبود برندیگ و پیشرفت کسب و کار، به هیچ وجه قابل چشم پوشی نیست. در زمینه انیمیشن لوگو، همیشه تاکید ما بر طراحی اختصاصی بوده و هست. اما با توجه به وضعیت اقتصادی و وجود شرایطی مثل تازه کار بودن کسب و کار، ممکن است توانایی استفاده از طرح اختصاصی برای همه وجود نداشته باشد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم خدمات خرید لوگو موشن آماده را به سایت اضافه کنیم. ویژگی اصلی خدمت خرید لوگوموشن آماده در سایت Logomotion، در این است که بعضی از قالب‌های موجود، اورجینال بوده و توسط همایون شیرزادی طراحی شده است.

خرید لوگو موشن آماده

مزیت خرید لوگوموشن آماده از ما

همانطور که گفتیم، طرح‌های موجود در سایت را در هیچ جای دیگری پیدا نخواهید کرد. پس تعداد کمتری از برندها (چه در ایران و چه در سایر کشورها) از این قالب‌ها استفاده خواهند کرد. همچنین علاوه بر قالب‌های عمومی، طرح‌های تخصصی لوگو موشن آماده مربوط به حوزه‌های کاری مختلف طراحی شده که میزان اختصاصی بودن کار را افزایش داده است. بر همین اساس، می‌توان خدمات ما را در این بخش، با عنوان خدمات فروش لوگوموشن نیمه اختصاصی معرفی کرد.

انواع لوگو موشن آماده در وبسایت ما

لوگو موشن آماده در دو دسته عمومی و تخصصی خدمت شما عزیزان ارائه خواهد شد. دسته عمومی مربوط به مواردی است که مرتبط با هیچ حوزه تخصصی نبوده و برای تمامی کسب و کارها قابل استفاده است. لوگوموشن آماده تخصصی برای هر حوزه کسب و کار، شامل موارد مخصوص آن حوزه است. مثلا در حوزه پزشکی و سلامت، سناریو و المان‌های موجود در انیمیشن لوگو، به صورت اختصاصی برای این حوزه طراحی شده است. هدف ما این است که به مرور زمان، تمام حوزه‌ها را پوشش دهیم.