پرش به محتوا

نمونه کار طراحی لوگو

یکی از مهم‌ترین نکات در حوزه گرافیک و طراحی، برای جلب اعتماد مخاطب، ارائه نمونه کار با کیفیت و حرفه‌ای است. با ارائه یک نمونه خوب، نیازی به تعریف اضافی وجود دارد. حتی ساعت‌ها صحبت درمورد توانایی طراح به اندازه یک نمونه کار ساده نمی‌تواند تاثیرگذار باشد. به همین دلیل ما در سایت لوگوموشن، این نکته را فراموش نکرده و برای آشنایی بیشتر شما دوستان عزیز با سطح کیفی کار، انواع نمونه کار طراحی لوگو را در این بخش به شما ارائه کرده‌ایم. با مشاهده این نمونه‌ها دید بهتری نسبت به کارهای ما پیدا خواهید کرد. همچنین وجود تنوع و گستردگی در انواع حوزه کسب و کار، در تصمیم‌گیری بهتر به شما عزیزان کمک خواهد کرد. پس انواع نمونه کار لوگو را در سایت ما مشاهده کنید و با سطح کیفی کار ما آشنا شوید.

نمونه کار طراحی لوگو

انواع نمونه لوگو

گاهی ممکن است دغدغه بعضی از عزیزان، وجود نمونه کار در همان حوزه کسب و کارشان باشد. البته برای یک طراح حرفه‌ای هیچ تفاوتی بین حوزه‌های مختلف کسب و کار وجود نداشته و مهم‌ترین نکته در این زمینه، داشتن خلاقیت و توانایی حرفه‌ای در کار است. اما خوشبختانه به دلیل اعتماد دوستان عزیر و کیفیت خدمات، توانسته‌ایم در تعداد قابل توجهی از کسب و کارهای مختلف، افتخار ارائه خدمات را داشته باشیم. همانطور که گفتیم، در این بخش از سایت لوگوموشن انواع نمونه کار طراحی لوگو را در انواع سبک لوگو و حوزه‌های مختلف کسب و کار به شما عزیزان ارائه داده‌ایم.

ویژگی‌های نمونه کار طراحی لوگو

اما نمونه کار لوگو باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

زیبایی بصری در نمونه کار طراحی لوگو

قبل از اینکه به صورت حرفه‌ای به بیان سایر ویژگی‌های نمونه لوگو بپردازیم، باید به یک نکته ساده ولی مهم توجه کنیم. لوگو بخشی از هویت بصری برند شماست و اولین وظیفه آن، زیبا و چشم نواز بودن است. به هیچ وجه نباید این زیبایی را فدای انتقال پیام و یا موارد دیگر کنیم. حفظ تقارن و پراکندگی یکسان وزن لوگو، انحناهای نرم و وجود هارمونی و همسانی در اجزای لوگو، از موارد خیلی مهم در داشتن یک لوگوی زیباست.

مفهوم مرتبط

قطعا تنها وظیفه یک نمونه کار طراحی لوگو حرفه‌ای، زیبا بودن نیست. لوگوی خوب باید با حوزه فعالیت و اهداف برند مرتبط باشد. وجود ارتباط بین شکل لوگو، اجزای نام برند و حوزه فعالیت برند، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک لوگوی خوب و حرفه‌ای است. حداقل وجود یک مفهوم مرتبط در لوگو ضروری است. اما به طور معمول، لوگوهای حرفه‌ای معمولا بیش از یک المان مرتبط را در خود جای داده‌اند. گاهی اوقات بهتر است این المان‌ها به صورت رازآلود و معما گونه به لوگو اضافه شوند تا لذت و هیجان رسیدن به مفهوم را در مخاطب، چند برابر کرده و احترام بیشتری را برای برند جلب کنند.

سادگی نمونه کار لوگو

لوگو قرار است داستان کلی برند شما را بیان کند، نه داستان کامل را. ما در دوره‌ای از تاریخ زندگی می‌کنیم که اکثر مردم از شلوغی بیزارند و همه چیز به سمت ساده شدن پیش می‌رود. قطعا حوزه گرافیک و طراحی لوگو نیز از این قاعده مستثنا نیست. یک نمونه کار لوگوی خوب، باید در عین زیبایی و حفظ مفهوم، ساده بوده و داستان خود را در کوتاه‌ترین زمان برای مخاطب بیان کند.

منحصر به فرد بودن

قطعا یک لوگوی کپی شده نمی‌تواند یک لوگوی خوب باشد. لوگوی یک برند همانند پرچم یک کشور است و اصلی‌ترین وظیفه آن، ایجاد تمایز است. البته با توجه به بیشمار بودن تعداد لوگوها در جهان و در هر حوزه کسب و کار، ایجاد این تمایز به صورت 100 درصد کار راحتی نیست و ممکن است شباهت‌های بین لوگوهای مختلف وجود داشته باشد. هرچه میزان این شباهت‌ها کمتر باشد، با یک نمونه کار طراحی لوگو مناسب طرف هستیم.

سفارش لوگو

اگر به این نتیجه رسیده‌اید که به سفارش طراحی لوگو حرفه‌ای نیاز دارید، می‌توانید با پر کردن فرم مقابل، سفارش خود را ثبت کرده و منتظر تماس ما باشید. در این تماس هزینه طراحی لوگوی شما به همراه زمان ساخت و شرایط همکاری به شما اعلام خواهد شد.

همچنین می‌توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با ما در تماس باشید و جهت ثبت سفارش طراحی لوگو موشن اقدام فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *