پرش به محتوا

طراحی لوگو اپلیکیشن

حتما در گوشی موبایل خود اپلیکیشن‌های مختلفی را در زمینه‌های گوناگون نصب کرده‌اید. نکته مهم و مشترک در تمامی این اپلیکیشن‌ها آیکون آن‌هاست. تقریبا در همه موارد، این آیکون از لوگوی برند تشکیل شده است. پس نتیجه می‌گیریم که انتشار یک نرم‌افزار بدون داشتن لوگو، کاری بی معنی است. اهمیت طراحی لوگوی اپلیکیشن به قدری بالا است که می‌تواند در تصمیم مخاطب برای نصب یا عدم نصب آن تاثیر مستقیم و حیاتی داشته باشد. پس اولین قدم در ساخت یک نرم‌افزار موبایل، طراحی نماد حرفه‌ای برای آن است. در اینجا نمونه کار طراحی لوگو اپلیکیشن را مشاهده و سفارش خود را ثبت کنید.

نمونه کار طراحی لوگو اپلیکیشن

ضرورت طراحی لوگوی اپلیکیشن

همانطور که گفتیم، اپلیکیشن بدون لوگو کاملا بی معنی است. در هر صورت باید آیکونی برای ورود به محیط نرم‌افزار وجود داشته باشد. اگر این آیکون، لوگوی برند نباشد، نتایجی بسیار منفی در کسب و کار شما خواهد داشت. طراحی لوگوی اپلیکیشن امری اجتناب ناپذیر است. پس بهتر است وقت و دقت بسیاری را به آن اختصاص دهید.

نمونه کار طراحی لوگو اپلیکیشن

سفارش لوگوی اپلیکیشن

در وبسایت Logomotion این امکان برای شما عزیزان وجود دارد که از طراحی لوگو اپلیکیشن در سطح استاندارد جهانی برخوردار شوید. در طراحی تمام جنبه‌های برند شما در در نظر گرفته شده و مناسب‌ترین، مرتبط‌‌ترین و زیباترین لوگو برای کسب و کار شما طراحی خواهد شد. با مشاهد صفحه نمونه کار طراحی لوگو، متوجه سطح کیفی کار در حوزه‌های مختلف کسب و کار می‌شوید. همچنین در صورتی که قصد طراحی لوگوموشن برای لوگوی خود دارید، می‌توانید با مشاهده صفحه نمونه کار لوگو موشن و حصول اطمینان از کیفیت کارها، سفارش خود را ثبت کرده و از تخفیف ویژه پکیج طراحی لوگو و لوگوموشن برخوردار شوید.

همچنین می‌توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با ما در تماس باشید و جهت سفارش طراحی لوگو اپلیکیشن اقدام فرمایید.