پرش به محتوا

طراحی لوگو حرفه ای

مساله اصلا پیچیده نیست. چشمانتان را ببندید و به این کلمات فکر کنید: گوگل، فیسبوک، بنز، کوکا کولا، سامسونگ. اولین چیزی که با مطالعه این عناوین یا شنیدن آن‌ها به ذهنتان خطور می‌کند چیست؟ آیا چهره مدیر عامل را تصور می‌کنید؟ آیا محصولاتشان اولین چیزی است که به ذهنتان می‌آید؟ به احتمال زیاد اولین موردی که تصور می‌کنید، تصویر لوگوی این کمپانی‌ها است، نه چیز دیگر. همین مثال به اندازه کافی اهمیت طراحی لوگو حرفه ای را برای شما بازگو می‌کند. شما به تصویر و نمادی نیاز دارید که به واسطه آن، خدمات و محصولات خود را در ذهن مخاطب ماندگار کنید. یکی از خدمات وبسایت لوگو موشن، طراحی لوگوی حرفه ای و متناسب با شخصیت برند شماست.

طراحی لوگو حرفه ای

خدمات ما

طراحی لوگو موشن

طراحی اختصاصی و مخصوص برند شما

بیشتر بدانید

طراحی لوگو

طراحی لوگوی حرفه‌ای و اختصاصی

لوگوموشن عمومی

فروش آرم استیشن آماده

بیشتر بدانید

لوگو چیست؟

به طور خلاصه، لوگو یعنی تصویر و نماد برند شما. برند شما همانند یک انسان است که شخصیت مستقل خود را دارد. به این شخصیت، “هویت برند” می‌گوییم. اما هر انسانی علاوه بر شخصیت ذاتی خود، دارای یک شخصیت ظاهری است که به شناسایی او توسط دیگران و ایجاد تاثیر اولیه کمک می‌کند. از شکل صورت و رنگ چشم‌ها و موها گرفته تا نحوه لباس پوشیدن، آرایش و… . به این شخصیت ظاهری در برند، “هویت بصری” می‌گویند. نقش لوگو در هویت بصری، مانند نقش صورت و چهره در هویت ظاهری انسان است. یک انسان بدون چهره را تصور کنید. برند بدون لوگو دقیقا مشابه انسان بدون چهره است. پس برای ایجاد تاثیر اولیه و ماندگار شدن در ذهن مخاطب، حتما به طراحی لوگو حرفه ای نیاز دارید. ما اینجاییم که در رفع این نیاز، به شما عزیزان کمک کنیم.

ضرورت طراحی لوگوی حرفه ای

تا به اینجای کار با ضرورت داشتن لوگو آشنا شدید. اما شاید پیش خود فکر کنید که لوگوی خود را از اینترنت دانلود کرده و یا از طریق سایت‌های لوگوساز آنلاین، تهیه می‌کنم. پس چه نیازی به سفارش طراحی لوگوی حرفه ای با هزینه بالاتر دارم؟ در دنیای امروز در تمامی حوزه‌های کسب و کار، تعداد زیادی از برندها به صورت فیزیکی و آنلاین در حال فعالیت هستند. اکثر آن‌ها خدماتی یکسان با هزینه مشابه و کیفیت نزدیک به هم ارائه می‌کنند. همچنین تعداد زیادی این برندها از لوگوهای دانلودی و آماده استفاده کرده و خیلی به هویت بصری خود اهمیت نمی‌دهند. در چنین شرایطی داشتن یک هویت بصری متفاوت و طراحی لوگو حرفه ای، بازی را به نفع شما عوض می‌کند. اینجاست که توجه‌ها به سمت شما و برند خوش سیما و حرفه‌ایتان جلب می‌شود. به هیچ وجه اهمیت طراحی لوگوی حرفه‌ای را دست کم نگیرید.

هزینه طراحی لوگو حرفه ای

در حوزه طراحی، برای هر برند، متناسب با نیازها و شرایط، یک کار منحصر به فرد ارائه می‌شود. از این رو قیمت ثابت و مشخصی برای این خدمات وجود نداشته و هزینه هر پروژه، بر اساس چالش‌های همان پروژه تعیین می‌شود. قطعا قیمت‌ها در این حوزه دامنه خیلی گسترده‌ای داشته و از مبالغ خیلی پایین تا رقم‌های نجومی را می‌توان در این حوزه مشاهده کرد. اما یک چیز کاملا واضح و ثابت شده است: هزینه طراحی لوگو حرفه ای با کیفیت آن رابطه مستقیم دارد. پس هیچ گرانی بی علت نبوده و هیچ ارزانی بی علت نیست. تعرفه رسمی طراحی لوگو را می‌توانید در سایت انجمن طراحان گرافیک مشاهده کنید. در وبسایت لوگوموشن قیمت‌ها به صورت منصفانه و با در نظر گرفتن تمامی شرایط تعیین می‌شود.

سفارش لوگو

اگر به این نتیجه رسیده‌اید که به سفارش طراحی لوگو حرفه‌ای نیاز دارید، می‌توانید با پر کردن فرم مقابل، سفارش خود را ثبت کرده و منتظر تماس ما باشید. در این تماس هزینه طراحی لوگوی شما به همراه زمان ساخت و شرایط همکاری به شما اعلام خواهد شد.

همچنین می‌توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با ما در تماس باشید و جهت ثبت سفارش طراحی لوگو موشن اقدام فرمایید.