پرش به محتوا

نمونه کار لوگو موشن

برای هر کسب و کار، ارائه نمونه و نمونه کار برای شروع یک همکاری یا فروش یک محصول، از ضروریات است. هرچقدر هم از کیفیت یک محصول یا خدمت تعریف کنیم، به اندازه یک نمونه با کیفیت، موثر نیست. به قول معروف مشک آن است که خود ببوید، نه آنکه عطار بگوید. خدمات طراحی لوگو موشن نیز از این قاعده مستثنی نیست. در این بخش انواع نمونه کار لوگو موشن حرفه‌ای را خدمت شما عزیزان ارائه کرده‌ایم. لازم به ذکر است که تمامی این نمونه‌ها توسط همایون شیرزادی، به صورت اختصاصی و به سفارش برند مورد نظر طراحی شده‌اند. بد نیست این نکته را بدانید که در نمونه کار لوگوموشن اختصاصی، تمامی اجزای لوگو به صورت جداگانه و مرتبط با سناریو، شکل لوگو و هدف برند متحرک می‌شوند. و از این رو تفاوت زیادی با قالب‌های آماده دارند که در آن لوگو به صورت یکدست و معمولا بی ربط به هدف برند ظاهر می‌شود.

نمونه کار لوگو موشن

نمونه کار لوگوموشن اختصاصی

طرح الماس

در این طرح، لوگوموشن به صورت اختصاصی برای لوگوی شما طراحی شده و علاوه بر مرتبط بودن با شکل لوگو و داشتن سناریوی مرتبط با حوزه فعالیت برند، از مورف‌ها (تغییر شکل) و انیمیشن‌های پیچیده مانند انیمیشن کاراکتر انسان و حیوانات برخوردار است.

نمونه کار لوگو موشن آماده

به منظور تسهیل دسترسی به لوگوموشن حرفه‌ای برای کسب و کارها کوچک و عزیزانی که بودجه محدودی را برای این خدمات در نظر دارند، لوگوموشن‌های آماده عمومی و مخصوص حوزه‌های مختلف کسب و کار را با قیمت ارزان فراهم کرده‌ایم. تمامی این قالب‌ها به صورت اختصاصی برای سایت لوگوموشن و توسط همایون شیرزادی طراحی شده‌اند.

ثبت سفارش

در صورتی که نمونه کارهای ما رضایت شما را جلب کرده و قصد ثبت سفارش دارید، فرم زیر را پر کرده و منتظر تماس ما باشید. در این تماس هزینه ساخت لوگو موشن مخصوص لوگوی شما به همراه زمان ساخت و شرایط همکاری به شما اعلام خواهد شد.

همچنین می‌توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با ما در تماس باشید و جهت ثبت سفارش طراحی لوگو موشن اقدام فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *