پرش به محتوا

خرید لوگو موشن موبایل

در گذشته‌ای که موبایل فقط به عنوان یک وسیله ارتباطی جهت برقراری تماس تلفنی و ارسال SMS استفاده می‌شد، کسی تصور نمی‌کرد روزی زندگی و حتی کسب و کار انسان به تلفن همراه وابسته شود. امروزه با پیشرفت تلفن‌های همراه و هوشمند شدنشان در کنار گسترش اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، موبایل علاوه بر یک وسیله ارتباطی، تبدیل به یک ابزار سرگرمی، آموزشی و تجاری شده است. همچنین تنوع انواع گوشی‌های همراه در برندها و گستره قیمتی متنوع، باعث شد تا نیاز به رسانه‌ها و کسب و کارهای مرتبط با این حوزه حس شود. در دوران کرونا شاهد رشد چشمگیری در تعداد رسانه‌های مرتبط با حوزه موبایل و همچنین فروشگاه‌های اینترنتی بسیاری در این زمینه ‌بودیم. به همین دلیل ایجاد تمایز از طریق طراحی لوگو حرفه ای و همچنین لوگو موشن موبایل بسیار ضروری است. در این بخش می‌توانید لوگوموشن موبایل را به صورت آماده و یا طراحی اختصاصی سفارش دهید.

موارد استفاده لوگوموشن موبایل

هر کسب و کاری که با حوزه فروش موبایل، چه به صورت سایت و چه در شبکه‌های اجتماعی فعالیت دارد، می‌تواند از لوگوموشن موبایل استفاده کند. این آرم استیشن برای رسانه‌ها و مجله‌های آنلاین نقد و بررسی موبایل نیز بسیار کاربردی و مفید است. در صورتی که در اینستاگرم، یوتیوب، تلگرام و یا به صورت سایت، محتوای ویدیویی تولید می‌کنید، تیزر لوگوی موبایل برای شما مناسب است.

لوگو موشن موبایل
نمایش ویدیو درباره لوگو موشن موبایل

کد 009001

المان‌های اسکرول شبکه‌های اجتماعی، آیفون و موبایل گیمینگ در این نمونه بکار رفته است

690،000 تومان

590،000 تومان

سفارش لوگو موشن موبایل

ما در وبسایت Logomotion این زمینه را برای شما فراهم کرده‌ایم که به راحتی از خدمات طراحی اختصاصی و همچنین قالب‌های آماده برخوردار شوید. با پر کردن فرم سفارش لوگو موشن موبایل، در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهیم. همچنین اگر قصد طراحی اختصاصی برای برند خود دارید، می‌توانید بخش نمونه کار لوگو موشن را مشاهده کرده و سفارش خود را ثبت نمایید. در صورتی هرگونه سوال یا ابهامی در این زمینه دارید، از طریق تلگرام و واتس‌اپ، با ما در تماس باشید. هویت بصری برند، یکی از مهم‌ترین ارکان هر برند در جلب توجه مخاطب و اعتماد سازی می‌باشد. این موضوع را به هیچ وجه دست کم نگیرید و همیشه کیفیت را در اولویت قرار دهید.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

همچنین می‌توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با ما در تماس باشید و جهت خرید لوگوموشن موبایل اقدام فرمایید.