پرش به محتوا

خرید لوگو موشن ناخن کار

به عنوان یک ناخن کار حرفه‌ای، شما با مشتریانی در ارتباط هستید که به کوچک‌ترین جزئیات بصری توجه دارند. بله، بانوانی که زیبایی را از تمام زوایا و جنبه‌های آن، به خوبی درک می‌کنند. پس اهمیت هویت بصری برای برند شما، چندین برابر بیشتر ازسایر کسب و کارها است. به همان انداز که داشتن یک سالن زیبا و مجلل به همراه تجهیزات تخصصی به روز برای کسب و کار شما مهم است، داشتن یک هویت بصری زیبا هم اهمیت دارد. این هویت با طراحی لوگو سالن ناخن شروع شده و بعد از آن نوبت به طراحی لوگو موشن ناخن کار می‌رسد. در این بخش از سایت، می‌توانید نمونه آماده لوگوموشن ناخن کار را سفارش دهید و یا با مشاهده نمونه کارهای اختصاصی، برای برند خود یک لوگوی متحرک زیبا طراحی کنید. سفارش خود را ازطریق فرم پایین صفحه و یا ارتباط مستقیم در تلگرام و واتساپ می‌توانید ثبت کنید.

موارد استفاده لوگوموشن سالن ناخن

عزیزانی که در حوزه زیبایی ناخن خدمات ارائه داده و یا فعالیت آموزشی دارند، می‌توانند از لوگوموشن ناخن کار استفاده نمایند. همچنین صاحبین سالن‌ ناخن می‌توانند با استفاده از این آرم استیشن، برند خود را در ذهن مشتریان برای همیشه ثبت کنند. با داشتن لوگوموشن سالن ناخن و استفاده از آن در محتوای ویدیویی خود، یک سر و گردن از رقبایتان بالاتر خواهید بود.

لوگو موشن ناخن کار
نمایش ویدیو درباره لوگو موشن ناخن کار

کد 005001

المان‌های لاک زدن ناخن و مدل‌های مختلف ناخن و لاک در این نمونه بکار رفته است

890،000 تومان

690،000 تومان

سفارش لوگو موشن سالن ناخن کار

ما در وبسایت Logomotion این زمینه را برای شما فراهم کرده‌ایم که به راحتی از خدمات طراحی اختصاصی و همچنین قالب‌های آماده برخوردار شوید. با پر کردن فرم سفارش لوگو موشن ناخن کار، در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهیم. همچنین اگر قصد طراحی اختصاصی برای برند خود دارید، می‌توانید بخش نمونه کار لوگو موشن را مشاهده کرده و سفارش خود را ثبت نمایید. در صورتی هرگونه سوال یا ابهامی در این زمینه دارید، از طریق تلگرام و واتس‌اپ، با ما در تماس باشید. هویت بصری برند، یکی از مهم‌ترین ارکان هر برند در جلب توجه مخاطب و اعتماد سازی می‌باشد. این موضوع را به هیچ وجه دست کم نگیرید و همیشه کیفیت را در اولویت قرار دهید.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

همچنین می‌توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با ما در تماس باشید و جهت خرید لوگوموشن ناخن کار اقدام فرمایید.